Jak filtrować wodę i prawidłowo korzystać z dzbanka filtrującego
Styczeń 15, 2019
Jak działa dzbanek filtrujący
Styczeń 21, 2019
Pokaż wszystkie

Dlaczego warto używać dzbanków filtrujących?

Lekarze i dietetycy twierdzą zgodnie, że należy regularnie nawadniać organizm. Wraz z wodą do ludzkiego ciała trafiają cenne składniki odżywcze. Codziennie powinno się dostarczać organizmowi co najmniej 2 litry wody. Bez wody człowiek może przeżyć zaledwie kilka dni. Woda to życiodajny skarb. Wydawać by się mogło, że woda ze sklepów powinna być najzdrowsza. Nic bardziej mylnego! W plastiku znajdują się szkodliwe ftnole i fenole jak biosfenol A. Te szkodliwe substancje przenikają przez plastik do wody ze sklepów.

Oczyszczalnie wodno-kanalizacyjne przeprowadzają liczne kontrole oraz badania wody. Mimo to woda lana prosto z kranu posiada metale ciężkie, pestycydy, herbicydy oraz chlor. Wynika to z przestarzałej kanalizacji. Woda z kranu może stać się zdatna do picia, kiedy poddamy ją procesowi filtracji. Świetną alternatywą dla wody butelkowej są dzbanki z filtrem Dafi.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w dzbanek filtrujący Dafi?

Dzięki dzbankom Dafi pozbędziesz się z wody kranowej wszelkich zanieczyszczeń takich jak: pestycydy, herbicydy, metale ciężkie jak miedź czy ołów. Pozbędziesz się też chloru, dzięki czemu Twoja woda będzie smaczna. Twoja woda, będzie bardziej zdatna do gotowania potraw, a także kaw i herbat. Pozbędziesz się nalotu na kubkach. Od dziś będziesz mógł pić herbatę bez kożucha. Stanie się tak, ponieważ zmniejszy się twardość wody w związku z czym, woda będzie wolna od kamienia.

Dania gotowane na filtrowanej wodzie są pyszne, zdrowe i kolorowe. Kolorowe, bo gotowane warzywa zachowają swoją naturalną barwę. Filtracja wody ma także wartości ekologiczne. Czas, w jakim rozkłada się plastikowa butelka po wodzie ze sklepu, może trwać od 100 do 1000 lat. Dzbanki z filtrem Dafi są przede wszystkim tanie. Dafi posiada w swoim asortymencie 9 dzbanków. Dzbanki są bardzo funkcjonalne. Oto lista dzbanków Dafi w kolejności od najmniejszej do największej pojemności:

  • Crystal 2 L. Dzbanek wykonany jest ze szkła.
  • Atria 2,4 L
  • Atri 2,4 L
  • Astra 3 L
  • Mila 3,0 L
  • Luna 3,3 L
  • Aldo 3,7 L
  • Omega 4 L
  • Sintra 4 L

Dzbanki Dafi są wyjątkowo ergonomiczne. Zajmują małą przestrzeń i idealnie zdobią kuchnię.

Już dziś postaw na dzbanek Dafi i zapewnij zdrowie sobie i swojej rodzinie.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok