Jak działa dzbanek filtrujący
Styczeń 21, 2019
Pokaż wszystkie

Jak przechowywać czystą przefiltrowaną wodę

Bez wody nie ma życia. Woda to, wielki skarb. Ciało człowieka w 70% składa się z wody. Cały czas pijemy jej zbyt mało. Lekarze i dietetycy biją na alarm-powinniśmy wypijać co najmniej 2 litry wody dziennie. Powinna być to zdrowa, pozbawiona szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. Gdzie można taką wodę znaleźć, skoro woda ze sklepu oraz z kranu pozostawiają wiele do życzenia? Filtracja wody to idealna alternatywa dla wody z kranu oraz butelkowej.

Dlaczego filtracja wody jest tak ważna? Plastik zawarty w butelkach z wodą kupowaną w sklepach wydziela szkodliwe substancje, które przenikają do wody. Są to ftenole i fenole w tym biosfenol A. Jak jest z wodą z kranu? Woda z kranu posiada szkodliwe substancje jak chlor, pestycydy, herbicydy oraz metale ciężkie jak miedź i ołów. Z pomocą w tej sytuacji są filtry do wody Dafi. Dzięki filtrom Dafi Twoja woda jest czysta, świeża i smaczna. Pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń i szkodliwych substancji. Dzięki, temu Twoja herbata będzie pozbawiona kożucha. Pozbędziesz się kamiennego osadu na kubkach. Filtry Dafi zapewnią Ci bezpieczeństwo i zdrowie.

W jaki sposób przechowuje się wodę z filtrów Dafi?

Aby przefiltrowana woda służyła nam jeszcze skuteczniej, warto przestrzegać kilku zasad. Po pierwsze, woda z filtrów Dafi powinna być przechowywana w temperaturze pokojowej. Przefiltrowaną wodę powinno się spożywać też przez czas nie dłuższy niż 12 godzin. Zaleca się również przechowywanie wody w lodówce, aby uniknąć jej zakwitnięcia. Idealna na taką okazję będzie szklana karafka Dafi.

Lekki i poręczny dzbanek ARTI 2,4 L również świetnie dopasowuje się do niemal każdego modelu lodówki. Należy pamiętać, aby wody z przefiltrowanej nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Najlepiej jest nie filtrować wody na zapas, należy filtrować tyle ile aktualnie potrzebujemy by uniknąć jej odstania. Woda z filtrów Dafi powinna znajdować się w przyciemnionym i niezbyt ciepłym miejscu.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok